Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCoren hogy lehet gyorsan...

NCoren hogy lehet gyorsan pontot szerezni?

Figyelt kérdés
Hello kedves válaszoló! Tegnapelőtt megvettem az nCore prémium tagságát, és azon gondolkodtam, vajon hogy szerezhetnék gyorsan pontot, hogy meghívhassam a haverom. Ha valaki tudna adni tippet, az ne lapozzon tovább, hanem írjon :)

2018. nov. 4. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontok a következő tevékenységekért szerezhetők:


• 1 torrent feltöltése (moderátori jóváhagyás után): 5 pont (naponta maximum annyiért, amennyit a rangodnak megfelelően feltölthetsz)

• 1 kérés teljesítése: felhasználók által felajánlott pont (csak azután jár miután egy moderátor ellenőrizte a feltöltést)

• Napi 1 oldallátogatásért: 1 pont (naponta maximum 1 alkalommal jár érte pont)

• 100 MB feltöltés 1 nap: 1 pont (naponta maximum 1 alkalommal jár érte pont)

• 1 GB letöltés 1 nap: 1 pont (naponta maximum 1 alkalommal jár érte pont)

2018. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kéréseknél a felhasználók felajánlanak x pontot ha feltöltesz egy adott torrentet :) (25 ponttól a határ majdnem a csillagos ég)
2018. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:

Pillanatnyilag fut még a halloween-i játék. Én pár kattintással /33/(persze három nap alatt) 2000 körüli pontot szedtem össze. Nem fényképezem már le. Mondjuk ez kivételes alkalom. Évente egyszer történik.

Egyébként marad a szokásos. Futtass 251+ torrentet így növeled az aktivitásod ami a napi/heti/havi helyezésedre van hatással és növekszik az időszakosan kapható pontjaid száma.

2018. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!