Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elég ha reset-elem a Windows-t...

Elég ha reset-elem a Windows-t vagy teljesen újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Borzalmasan lassú a gépem. Annyira hogy amikor bekapcsolom több mint 10 perc mire feláll a rendszer és én sajnos egy informatikai antitálentum vagyok. Sokan mondták hogy felesleges emiatt szervizbe vinnem a gépem elég ha csak újrarakom a Windows-t. Más azt is mondta hogy nem is kell újrarakni csak mindent törölni azaz (formatálni)Sajnos nem tudom kire hallgassak úgyhogy ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Előre is köszönöm a válaszokat

2018. nov. 6. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább újratelepítés.

Amúgy sokmindentől lehet lassú:

- Gyenge hardware

- Vírus

- Túl sok telepített program

- Töredezett merevlemez


Milyen gép (proci, RAM főleg)? Melyik verziójú Windows? Milyen programok futnak a háttérben?

2018. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Laptoprol van szo. Asus.

Intel 4core 3700 2.4 Ghz

Ram 8 Gb

Op rendszer: windows 10 64 bit

Remélem ebben benne van minden fontos infom

2018. nov. 6. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A gép és a RAM elég a Win10-hez.

Hacsak nincs valami hardware hiba, akkor valszleg vírus lesz vagy - és ez a valószínűbb - túl sok program fut a háttérben.

Vírusirtók, fölösleges programok (pl nyomtatóhoz), ilyesmik.

2018. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. nov. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!