Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Enterpriset le...

Windows 10 Enterpriset le akarom cserélni windows 10 pro-ra dvd-ről, a dvd-n . Iso formátumba van meg az uj windows és valami gáz van valaki segit?

Figyelt kérdés
Biosba atraktam hogy a dvd olvasorol bootoljon bekapcsolasnal eloszor a gep de nem hozza be az windows telepitot hanem valami windows 10 aszisztens-t hoz be amibe van mindenfele hibaelharitasi lehetoseg meg specifikus inditasi lehetosegek,megprobaltam ugy telepiteni hogy bekapcsoltam a gepet beraktam a dvdt es arrol elinditottam a setup-ot ,ugy el is indult mar elkezdte telepiteni aztan rájött a gépre hogy befejezze az ugy windows telepitest es visszaallitotta a modositott dolgokat a gepen,aztan ennyi ujraindult,bekapcsolt es naradt a regi windows,ez most komoly hogy nem tudok egyik windows 10 helyett egy masik windows 10-et felrakni vagy csak én nem értek hozzá mert egy windows 7-et vagy xp-t siman felrakok,annak beraktam a dvd-t az olvasoba es elkezdte az uj windows telepiteni,behozta a telepitot meg stb de a windows 10-nel nem annal nem igy hozza be,valami tipp esetleg?
2018. nov. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Programozás témakör.
2018. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem tudtam hogy hova rakjam.
2018. nov. 7. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Ma már nem kell a bootolás sorrendját állítani, indításkor egy gombal el lehet érni a boot menüt, ahol ki lehet választani, hogy miről bootolj, írja indításkor, hogy mit kell lenyomni hozzá.

Mellesleg jobb az Enterprise verzió, abban minimálisra lehet kapcsolni a telemetriát.

2018. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó igen,de egy régebbi verziója van meg,mivel nem vettem a windows meg nem fizettem erte
2018. nov. 7. 09:36
 5/9 Dongaben ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy működik, mint a Win 7 telepítő. Esetleg hibás a lemezre írt telepítő.
2018. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Iso fájl van rairva a dvdre,kicsomagolva kellett volna az iso fajlt rairjam a dvdre?
2018. nov. 7. 10:04
 7/9 Dongaben ***** válasza:
ISO-ban kell lennie, az így jó. Esetleg próbáld meg bootolható pendrive-ra tenni, pl. "Rufus" program segítségével.
2018. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem isoban kell lennie!

Az iso egy lemezképfájl amit ki kell írni egy lemezre/pendrive-ra.

2018. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 6 A képfájl kiírás lemezre opcióval kell megírni.
2018. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!