Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft world-ben van olyan...

Microsoft world-ben van olyan funkcio hogy napra lebontva megmutassa hogy mivel bovult a dokumentum?

Figyelt kérdés
Van egy receptkonyvem amit ha van idom bovitgetek, szepitgetek. De a tegnapi mentesem utan elfelejtettem hogy mivel is bovitettem ki. Arra vagynek en legjobban hogy mondjuk kiemelje azt a reszt amivel egy adott napn bovitettem.

2018. nov. 7. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A "Véleményezés" fülnél van egy "Változások követése" gomb. Lepróbáltam és elég furán működik szerintem. Ha megnyitod a dokumentumot és bekapcsolod a funkciót, onnantól az odaírt új tartalmat megjelöli piros színnel meg aláhúzással, a sorok mellett pedig egy vízszintes piros csíkot húz. Ez alapból szürke és az írás van jelölve az imént leírtak szerint, de ha erre a vonalra klikkelsz, akkor a vízszintes csíkot jelöli meg, nem az írást. Ez annyira nem is lényeges tulajdonképpen, a how to része a fontos. Bekapcsolod ezt a funkciót egyszer, szerkesztesz a dokumentumon, mented és bezárod. A legközelebbi megnyitásnál látni fogod az imént leírt jelölésekkel az új tartalmat, előtte pedig a régit, viszont ha ehhez minden további nélkül írsz még, akkor megjelöli azt is. Ez így eléggé összemosódna, nem tudnád kivenni, hogy mit szerkesztettél legutóbb. Ahhoz, hogy ilyen ne történjen meg, az új tartalom hozzáírása előtt szintén a "Véleményezés" fülnél rá kell nyomnod az "Elfogadás" gombra, hogy eltűnjön a megjelölés. Ezek után már csak az lesz újra jelölt, amit épp írsz és ez ugye a doksi legközelebbi megnyitásánál is látszani fog.

Ezzel tulajdonképpen a legutóbb hozzáírt tartalmat csekkolhatod le. Sajnos most hirtelen nem jut eszembe olyasmi, amivel minden szerkesztési előzményt dátumokra lebontva láthatsz, tehát ha csak a "Változások követése" funkció nem volt bekapcsolva, akkor nem fogod tudni meglesni, hogy mit írtál hozzá legutóbb. Persze lehet nekem nem jut eszembe, mert amúgy valami picit dereng, nem tudom. Írok, ha eszembe jut még valami.

2018. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 8. 00:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Más nem jutott szembe sajnos.
2018. nov. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!