Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melik torrent kliens a legjobb?

Melik torrent kliens a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik torrent kliens a legjobb? Amiket eddig próbáltam minddel volt valami gondom. 1gbi/s nettel mindig elfogy a buffer bármit állítok be, ezután vagy leáll a torrent vagy irreálisan sok idő ameddig magához tér. Amelyik jó az meg több torrent esetén jelentősen lelassul. Raidben vannak a HDD-k, és máshol nem okoz gondot ekkora letöltés (586mbps / 586mbps). Hiába állítgatom a netten talált leírások és egyebek alapján szálakat és a max. kapcsolatokat meg a cache méretet nem okoz jelenős javulást a dologban.



2018. nov. 11. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a fos bittorrent talán 7× ver. csinált ilyeneket de már nagyon rég óta a qBittorrentet nyúzom és azzal nem tapasztaltam ilyeneket még akkor se ha 50+Mb/s jőn .. (pedig egy űber régi kis laptop hp 6710 és nem Ssd hanem hdd) de nyílván nállam ez alap, h egyszerre csak 1 letöltés mehet! Totál f..ág párhuzamosan tölteni..
2018. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!