Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek mi a véleménye a windows...

Kinek mi a véleménye a windows 10-ről? Mennyire stabil, kiforrott, megbízható, mennyire használható különböző területeken? Játékok, filmnézés, netezés stb.

Figyelt kérdés
Csak mert ha egyszer majd új gépet vesz az ember,az már tuti csak windows 10-el működik majd.
2018. nov. 14. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

"

Csak mert ha egyszer majd új gépet vesz az ember,az már tuti csak windows 10-el működik majd."


Akkor nem tökmindegy?


Egyébként nem ia igaz.

2018. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak,hogy tudjam mire számítsak.Egy szerelő ismerősömtől úgy hallottam,hogy a legújabb gépekre már nem lehet win hetet telepíteni.Akkor ezek szerint mégis lehet?
2018. nov. 14. 16:52
 3/8 tabaki ***** válasza:
A Windowson túl is van élet.
2018. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom,gondolom,meg hallom,de win 10 el kapcsolatos tapasztalatokra lennék/vagyok most kíváncsi :)
2018. nov. 14. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok nagy frissítéstől elő fordulhatnak hibák.
2018. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 laptopon megy a win10 az első megjelenés óta, eddig semmi probléma nem volt vele, nem volt kékhalál, tálca és egyéb problémák és a frissítések sem okoztak gondot soha, szóval szerintem semmi gond vele.
2018. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy milyen konfigurációjú géped van,kedves utolsó hozzászóló?Az én gépem már 4 és fél éves,szóval csak akkor váltanék ha majd valamikor új gépet veszek.Mert olvastam olyan véleményt is,hogy még nem kiforrott a win 10 azért fordulnak elő hibák,például a frissítéseknél.De ez nagyon jó,hogy nálad semmi gond nincsen.
2018. nov. 14. 18:31
 8/8 tabaki ***** válasza:
Nem tudom, hogy a folyamatosan frissítgetett rendszer esetén egyáltalán van-e értelme „kiforrásról” beszélni. A hibákat menet közben javítják, de ez nem okvetlenül konvergál valami előre meghatározott tökély felé, mert az újabb fejlesztések néha meghökkentő melléfogásokat is becsempészhetnek. Szkeptikus szavaim dacára nem rosszak a Windows 10-zel kapcsolatos tapasztalataim: Az iskolánkban az átállás óta kifogástalanul működik, és a családomban is van egy közönséges Asus netbook, amelyen a 8.1-re való „tisztátalan” ráfrissítés ellenére sem volt még vele semmi baj.
2018. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!