Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az Nvidia Drivert a Laptopomon?

Figyelt kérdés

Üdv. Azzal a problémával fordulok az oldalon résztvevő emberekhez, hogy sajnos semmilyen módon nem tudom a naprakész nvidia Drivert frissiteni mert mindenféle hibaüzenetet dobál ki, hogy nem megfelelő az operációs rendszer vagy éppen ha egy korábbi frissítést próbálok telepíteni akkor meg a grafikus kártyát nem észleli vagy nem tudom. A windows eszközkezelő azt írja hogy ez a driver 2016.12.29-en jött ki es és ezba 364.95-os számú driver. Az egészben a vicc hogy megvettem az iObit driver booster szoftvert és az se jelzi hogy lenne frissítés, viszont az Nvidia hivatalos weblapján már elérhető az én GPU-mhoz elvileg a 416.34-es Driver. Ebben kérném a segítségeteket. Sajnos a Lenovo hivatalos weblapján sem jártam sikerrel, sőt ott a mostaninál egyel korábbi driver érhető el.


Laptop Specifikáció:


Modell: Lenovo Z50-70 (20354)

CPU: Intel Core i5 i4210U

RAM: 8GB

GPU: Nvidia GeForce GT 820M

HDD: 1TB SSHD


U.i.: sajnos viszonylag új vagyok a számítástechnika világban és lennének még plusz kérdéseim például, hogy hogyan lehet bekapcsolni a HyperThreadinget vagy az automatikusan bekapcsol ha szükség van rá? A Biosban nem találtam erre való opciót.



2018. nov. 15. 15:08
 1/2 Darakin válasza:
Frissítsed le a windowsodat.
2018. nov. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
legrissebb windowsom van
2018. nov. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!