Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom letölteni a Bluray...

Hogy tudom letölteni a Bluray filmet torrentről?

Figyelt kérdés
A torrent kliens azt írja ki,hogy "Nem sikerült lefoglalni a helyet,mert a fájl túl nagy" lényeg,hogy a fájl mérete 34 Gb,de a vinyón van 90Gb szabad hely....és nem tetszik neki..... ti hogy töltitek le ezeket? Köszi előre is.

2018. nov. 16. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire van formázva a meghajtó? NTFS vagy FAT32? Ha 32-es, akkor konvertáld át NTFS-re.
2018. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaja, FAT32 max 4GB-os fileméretet támogat.
2018. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az lesz a gond! Valószínűleg a kliens alapból a "C"-re ment és onnan másolja át a kést fájlt a "D"-re.

A "D"-n van elég hely, de a "C" valószínűleg nincs...

2018. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 butaságot ír. Egy normális torrent kliens oda tölti le, ahova te mondod neki, nem másolgat semmit.
2018. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Külső SSD-re akarom tölteni Fat32,a rendszer pedig ext4,mivel linuxos vagyok :)

Na akkor egy ideig nem nézek bluray-t....egy film miatt tuti nem formázok le közel egy terrát :D Köszi a válaszokat.

2018. nov. 16. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

#4-es!


És azt te döntöd el mi a "normális kliens"???


A winrarnál is az az alapbeállítás hogy MINDENT a "C"-re csomagol ki és onnan másolja a helyére. Tudom nem normális a tömörítő...

2018. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Hát, sem a népszerű utorrent, sem az általam használt Deluge és Transmission nem olyan vacak, hogy ne oda töltse, ahova mondod neki.

Utoljára talán a Bitcomet csinált ilyet, de nem vagyok benne biztos. Meg a Bitcomet amúgy is egy malware-től hemzsegő vacak.


Milyen klienst használsz, ami előbb a c-re menti el?

A winrarnál is te adod meg, hova tömörítse ki, nem igaz, hogy a c-re teszi előbb.

2018. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Nem azt írtam, hogy biztos így van, hanem hogy lehet a hiba oka.

2. Winrar-nál alapbeállítás a "C"-re mentő TEMP könyvtár és ezt a felhasználók nagy része nem állítja át, mert alapból mindegy, csak ilyen esetben nem gondol rá hogy lehet ez a hiba oka!

2018. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!