Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki melyik játékot ajánlaná?...

Ki melyik játékot ajánlaná? The Crew 2, Need for Speed Payback, Watch Dogs 2, Steep Call of duty ww2, Wildlands, Assassin's Creed Originsm Assassin's Creed Odyssey

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ezek közül maximum a Wildlands-t, meg talán a WW2-t érdemes megvenni, a többit letudod kalózkodni.


The Crew 2 -- Nem törték fel, és nem is tudják

Steep -- Nem törték fel, és nem is tudják

Payback -- Már rég feltörték, és szintem nincs nagy jelentősége az online résznek, mint az összes NFS játékban

Watch Dogs 2 -- Szintén ugyanez, mint a Payback-nél

Odyssey -- Nem rég lett ez is feltörve, és nincs semmi jelentősége az online tartalomnak (megkapod az összes DLC-t), engem ez a játék köt le jelenleg, ezt tolom. :)


COD WW2 && Wildlands -- Akkor érdemes megvenni, ha többen játszotok haverokkal, amúgy szerintem nem.

2018. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igazából a fele csak azért került bele a listámba mivel akciós és egy próbát lehet megérne.

A COD azért került bele mert nagy fanja vagyok 6 része van itt a polcomon. (a legújabb cod sztem nem lett valami jó)

A Wildlands-et már régen is néztem mert nagyon tetszett a környezet és a külső nézet de lövésnél lehet zoom-olni. (De valamiért nem jött össze)

Most jelenleg az AC:Origins-t nyomom.(De csak 1-2 órát nyomtam mivel ha ezt megvenném akkor ne tudjak annyira sok mindent a storyból.) AC odyssey sokak szerint "rossz" lett. Ára is megvan... Hát akkor inkább origins mindenki azt ajánlotta a kettő közül. (Bocsi hogy hosszú lett,köszi hogy válaszoltál :D)

2018. nov. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!