Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamiért a Forza játékcsalád...

Valamiért a Forza játékcsalád tagjai olyat produkálnak a gépemen hogy elsötétül a kép és a hang megy tovább de nem jön vissza, újra kell indítani a gépet. Eddig semmi gond nem volt velük. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Ramokat/foglalatokat/Procit egybe és külön külön is teszteltem. Memtestel, Prime95 el, Aida 64 stress testel. Illetve Videókáryát Furmarkal,Valley Benchmark 1.0, Superposition Benchmark -al kínoztam. Meg még pár újabb játékkal ami kihasználja rendesen a gépet. Semmivel nem tudtam kiprodukálni ezt a jelenséget. De a Forzák 5-10 perc alatt kihozzák. Eseménynaplóba sincsen semmi ami videókártya driver összeomlására utalna. Videókártya driverből 3 félét próbáltam, a legújjabbat, egy 2017 környékit és ami az ASUS oldalán található.


Gépem: 4x4 GB DDR3 1600 Mhz RAM Quad Channel.

ASUS GTX 970 4GB

Intel Xeon E5-1650

Asus P9X79

SSD JAJS500M120C-1 (111 GB)

HDD WDC WD10EZEX-21WN4A0 (931 GB)



2018. nov. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz, Nálam hibátlanul fut az összes rész. Még sosem crashelt be vagy állt le.
2018. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem HDMI kábelcsere oldott meg hasonlót egyszer.
2018. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dupla monitorom van, az egyik DVI ról megy a másik HDMI ről.( próbáltam azt is hogy csak az egyiket vagy másikat használom) Mind2 elsötétül. Továbba az a windwoshang is lejátszódik amikor eszközt csatlakoztatnak le. Eddig nekem is tökéletesen ment de már abszolút kifogytam az ötletekből .
2018. nov. 22. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, energiagazdálkodás, képernyők kikapcsolása SOHA
2018. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!