Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik jobb Google chrome,...

Melyik jobb Google chrome, mozilla, opera browser, internet explorer vagy safari?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor feltett kérdés, kinek mi válik be a gépén, operációs rendszer, hány éves a gép, milyen régen van fent Windows stb. Nekem van Internet Explorer8 (ritkán használom), van Mozilla Firefox 3.6.4, van Google Chrome 5.0 a gépemen. A Firefox kiegészítőkkel (reklámblokkoló, Noscript stb.) egész jó, de rengeteg memóriát eszik, a Chrome gyors, de ajánlatos betölteni valamelyik másik, gépen levő böngésző beállitásait hozzá. Ezt fel is ajánlja telepitéskor, anélkül csupasz. És a Google keresője legyen hozzá a kezdőlap. Az Opera nem jött be nekem.
2010. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

IE: Ma a tesztek és a visszajelzések azt igazolják, hogy ez a legbiztonságosabb böngésző(csak a 8-as vagy újabb!). Hátrányai közé sorolható az, hogy nem a legfürgébb, valamint a kiegészítők stabilitása és mennyisége is kifogásolható. Én ezt használom ennek ellenére is.


Firefox: Hatalmas előnye, hogy több mint 6000 kiegészítő érhető el hozzá, valamint léteznek olyan kiegészítők hozzá, amik a böngészés biztonságát is nagyban javítják, viszont sebbeségben az összes többi böngésző túlszárnyalja, ma a firefox a leglassabb, indulását és működését tekintve egyaránt.


Chrome: Az egyik leggyorsabb böngésző, biztonságával sincsenek akkora gondok, viszont megjelenítési hibái vannak néhány weblapon, valamint nem érhetők el ugyancsak kiegészítők(legalábbis kevés)


Safari: Szintén az egyik leggyorsabb, viszont a biztonságával komoly gondok vannak, ezért én személy szerint nem ajánlom.


Opera: Kipróbáltam, szerintem a felülete kissé túl van bonyolítva, nekem az csak a problémám vele. Sebbességben sem egy ász, biztonságban annál kevésbé. Azért egy próbát megér.


Mint az előző válaszoló is mondta, nincs olyan, hogy egy böngésző jobb vagy rosszabb a másiknál. Az hogy kinek melyik válik be, ízlés kérdése, viszont kétségtelenül vannak objektív tényezők, amik egyik vagy másik javára döntenek.

2010. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jon be, sajat tesztek szerint szinte mindegyik gyarto kihozza hogy az o termeke a leggyorsabb, aztan felhasznalo meg dontse el maga:) Nekem amugy a Google Chrome tunt leggyorsabbnak, de mivel eleg okes a savszelessegem, mindegyik okesan mukodik. A kovetkezok vannak fent nalam:Explorer ugye alap, de sosem hasznalom, Opera (ezt hasznalom leggyakrabban, mert nagyon tetszik), Chrome (gyors ugye, de ritkan hasznalom), Mozilla (fent van, ha veletlenul mas hasznalja a gepem orvendjen a tuzrokanak), Safari ( kivancsisagbol tettem fel, de nagyon bejon ez is).
2010. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak az érdekelt mit tudtok róla én am google chrome és mozillát használok de aki tud írjon még
2010. jún. 26. 14:39
 5/11 A kérdező kommentje:
írjatok egyéb érdekességet ami jól jönn a használóknak
2010. jún. 26. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, melyik böngésző mikor kap nagyobb frissitést? Az IE8-é a Windows frissitésekkel jön, a Google Chrome lecserélhető, ha jön újabb (most már vannak kiegészítők is hozzá, Adblock Plus és sok más). Sőt Témák is. A Mozilla Firefox-ot nagy frissitések után a legjobb lecserélni. (Most a stabil ebből a 3.6.4). Ráadásul együttműködik a Mozilla Thunderbird levelezővel, email-ben kapott linket megnyitva indul a Firefox. (Ez a levelező is most kapott frissitést).
2010. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Google chrome-ot

és Internet explorer 8-at hogy tudjak myvipen rejtve böngészni meg a youtube-ot is explorerbe nézem

2010. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi...nekem a Google Chrome.
2010. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokat szemetel a Chrome, ezért használom ritkán, de pl. gyors letöltésekhez kiváló.
2010. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%
Amit a 2. hozzászóló mondott, elcsodálkoztam, mármint azon, hogy a firefox a leglassabb böngésző. Nálam érdekes módon az a leggyorsabb. 3 napig a hajamat téptem a google chrome miatt, internet explorer se igazán vált be, esetleg még az opera volt tűrhető, ez is azt bizonyítja, hogy melyik gépnek melyik böngésző tetszik. :)
2010. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!