Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf-ben lévő táblázatot...

Pdf-ben lévő táblázatot (részét), ha másolom, hogyan tudom menteni pdf-ben, vagy másba, hogy az oszlopok megmaradjanak?

Figyelt kérdés
5 oszlopos adat táblázat. Ha másolom és beillesztem pl jegyzetfüzetbe, akkor a tagoltság megszűnik, végig kell rajta mennem TAB-bal egyenként... Ezt szeretném elkerülni.
2018. nov. 23. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
pdf-t átkonvertálod wordbe és ha szerencséd van mindent formázást megtartott.
2018. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom.
2018. nov. 23. 17:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Ha még tudsz segíteni...

Megtartotta, viszont cellák láthatók benne, amit nem tudom hogyan lehetne eltüntetni, mert ha másolom csak azzal a vonalakkal tudom másolni. Excelből lett pdf-be téve eredetileg, jól gondolom? A pdf-ben nem látszanak a cellák, csak doc-ba konvertálás után.

2018. nov. 24. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha excel táblázat akkor ted bele az excelbe és ott szétszedni ahogy kell.

Így láthatatlanban elég nehéz.

Esetleg feltőlthetnéd,ha nem bizalmas.

Ha nem töltöd fel akkor pedig csak példákkal küld el.

Utána többet tudok segíteni.

Google drive vagy dropbox,mega.nz

valahova tőlsd fel.

2018. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm. Itt a link: https://www pont sendspace pont com/file/2nuxkz

Pl ebből szeretném a "Soller" családot csak kivenni cakk-pakk. Vagy doc, vagy xls, vagy txt...csak tagolt legyen alapból...köszi még egyszer. :))

2018. nov. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!