Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akadozó videó? Üdv! Windows...

Akadozó videó? Üdv! Windows Movie Makerrel igyekszem összeállítani egy kisfilmet, de egy kissé idegesítő problémába ütköztem. Szerintetek mi lehet a probléma? Légyszíves ne az legyen a válasz, hogy "vedd meg a programot". Ötleteket várok.

Figyelt kérdés

Amikor lejátszom a videót és az "összeállítás" egy olyan ponthoz ér, ahol kép után videó következik, a videó vagy pár másodperc erejéig, vagy végig akadozik. Mivel próbálkozok egy képernyő-felvevő programmal kikerülni a $30-os teljes díjat, így nem konvertálom le a vízjeles videót, mert nagyon rondának találom úgy. Így képernyő-videóként igyekszem felvenni és lementeni. Próbálkoztam már kisebb átmenetet beállítani, illetve pár másodpercnyi időt adni a videó-részleteknek, hogy betöltsenek (Fade in).


A program teljes neve: Windows Movie Maker FULL FUNCTION


2018. nov. 24. 14:42
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Movie makernek egyetlen, hivatalos, és nem gányolt, malwareprogrammal telitűzdelt és nyilván teljes verziója van,(nekem megvan elmentve a telepítője) ami neked van, az nem az! Felvevőprogram is lehet ludas, ahogy ezer másféle dolog....gyengusz gép, videókártya, stb!!!
2018. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
DjImipapának igaza van, egyébként meg ezt az egész tákolást nem értem. De itt egy remek ötlet: Használj ingyenes és naprakész programokat ahelyett, hogy holmi fene tudja honnét előkapart szeméttel akarsz nem egészen elfogadhatatlanná taknyolni valamiféle videóroncsot. Ettől még kiderülhet, hogy a géped is alkalmatlan rá, de az legalább vizsgálható helyzet, ami többet érdemel egy vállrándításnál, hogy ja, ja, mégis mire számítottál?
2018. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!