Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia geforce 8600 gt illeszt...

Mbk9902 kérdése:

Nvidia geforce 8600 gt illesztőprogram telepítés hiba?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy az illesztőprogramot letöltöm majd feltelepítem ez idáig megvan aztáb ugyebár újra kell indítani a gépet és a gép ugyan működik de nagyon lassú és mikor ellenőrzöm hogy fent van e az illesztőprogram akkor nem írja ki (nyomok egy jobb kilkket az egeren és úgy tudom ott kéne lenni kiírva egyik opcióna hogy nvidia vezérlőpult, de ez nincs ott) és az eszközkezelőben is megnéztem de a videókártya neve mellett is egy sárga felkiálltó jel (gondolom én aki elég analfabéta vagyok a gépekhez hogy ez azt jelenti hogy vmi gond van :D ). Összegezve mit lehetne tenni? Már a gépet is egyszer újraraktam de ugyanaz. A válaszokat előre is köszönöm

2018. nov. 24. 17:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Az nvidia experience szerint jelenleg ami fent van az a 301.41-es verzió és frissítésnek a 342-est irta még ki. Nem tudom mi lehet a gond
2018. nov. 24. 18:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg rossz a kártya
2018. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!