Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani olyan programo...

Tudtok ajánlani olyan programot amivel láthatom más gépén ahogy játszik?

Figyelt kérdés
Haverommal mindig együtt gameltünk, de elköltözünk külföldre és hiányozni fognak a nagy kocka partik vele. Olyan program kéne amivel láthatjuk hogy mi folyik egymás gépén. Teamviewert próbáltuk, de azon nem látszik rendesen semmi játék közben.

2018. nov. 25. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy elég annyi, hogy csak lássuk egymás gépét, irányíthatóság nem kell.
2018. nov. 25. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Discord
2018. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de sehogy nem tudunk egymáshoz csatlakozni rajta, vett játékokat nem akarja importálni sem rendesen, sem közvetíteni, egyeszerűbb program kellene
2018. nov. 25. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez az egyik legyegyszerűbb. Nem kell játékokat importálni, nem tudom miről beszélsz. Ez egy olyan program amivel egymással lehet beszélni, csak van benne képernyőmegosztás funkció is. Barátnak kell jelölni egymást https://www.youtube.com/watch?v=0IOcELLyWGo

Utána fell kell hívni, és a leave call gomb mellet balra van egy másik gomb amivel meg lehet osztani a képet.

https://www.youtube.com/watch?v=XUYYFD_ETSM

2018. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval csak hívni kell? Ezt nem tudtam, megpróbáljuk.
2018. nov. 25. 22:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Na működik, csak hang nincsen, mármint a játék hangját nem hallom :D van valami ötlet? :D
2018. nov. 26. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hang is kell, akkor más programot kell keresni. Mondjuk nem értem hogy akartok úgy játszani egymással, hogy egyszerre két játék hangját halljátok. És azt sem miért fontos.

Ebbe nem tudok segíteni, de ezt találtam (nem vagyok benne biztos, hogy ez az ami kell):

[link]

2018. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!