Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a wow-ban azt...

Hogyan tudom a wow-ban azt megcsinálni privát (tört) szerveren, hogy csalással jó cuccokat szerezzek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, létezik ilyen program amivel az ilyesmi lehetséges, GM spelleket lehet vele szerezni, új itemeket ilyesmik... tudom, hogy ez tilos, és, hogy ki is vághatnak érte, de csak kíváncsi vagyok:)
2010. jún. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, mint a jeti, hogy beszélnek róla és már látta sok mindenki, de még sincs róla semmi.

Én is hallottam már ilyesmiről és hogyha lett volna használtam volna, de ilyen nincs.


Az a baj, hogy a szerver tárolja az adatokat a karakterekről és nem igazán lehet a kliensel feltörni, de ha van ilyen, akkor használd nyugodtan, a tört szervereken, mert azokon nem kár.

Másabb egy CSben vagy CODban, de itt van egy központi szerver, ahova neked nincs admin jogod, tehát távolról nem tudsz egyszerűen hozzáférni, mert kivág.


Én általában mindent megtalálok a googleben, de ilyet nem igazán találtam.

Régebben kipróbáltam a cheatengine nevű programot, de egy nagy átverés az egész... a videóban a csávónak meg volt a cucc, de igazából csak a skint cserélte ki, tehát ugyan az a fegyverem maradt és még a játék is kifagyott...

2010. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! jah hát én is csak hallottam róla, aztán gondoltam akkor megkérdem, hátha más is... ez van, saját szerver kell... XDXD
2010. jún. 26. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

/tar GM_ass

/lick

---vagy---

/tar GM_dick

/cast blowjob

2010. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!