Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a Farming...

Mi lehet a gond a Farming Simulator 19-el?

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám a játékkal, hogy közép-magas/magas/nagyon magas grafikai beállításokon zavaróan szaggat, ezen kívül jobban melegszik a videókártyám a szokásosnál (más játék közben: 45-53°C ; FS19 közben: 58-72°C). A játékot már a megjelenés napján megkaptam eredetiben, az 1.1-es patch fel van telepítve, a videókártya drivere is friss, a Windows 10 pedig 5 hete lett újratelepítve. Sosem használtam sok mindent a számítógépemen, 6 kellékprogramon és játékon kívül nincs más rátelepítve. A neten semmilyen megoldást nem találtam, úgy tűnik másoknál nem jelentkeznek ilyen problémák. Nagyobb gépigényű címek sose fogtak ki még a számítógépemen (Far Cry 5, Shadow of the Tomb Raider, Prey 2017, Mafia III, Dirt 4, stb.) A számítógépem specifikációi a következők:


- processzor: Intel Core i5-8400

- videókártya: Asus Strix Nvidia Geforce 1060 GTX (6 GB)

- alaplap: Asus B360m-A

- ram: Kingston HyperX Fury 2666 mhz 4x4 GB

- winchester: Seagate Barracuda 500 GB


Remélem valaki tud segíteni, teljesen tanácstalan vagyok, nem értem, hogy miért pont egy FS fog ki a számítógépemen.



2018. nov. 27. 22:19
 1/3 farkas0087 válasza:
Szia.Fennáll még a probléma?
2019. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti valami vírus fogta meg a gépet mert nálam i5 760+R9 270x el fullon sem szaggat egy kicsit sem.
2019. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóth Renátó ***** válasza:
Sikerült megoldani a problémát?Nekem akkor jelentkezik,ha sok cucc van egy helyen,példának okáért most egy földet beerdősítettem,vágom össze 1 méteres darabokra,van már belőle egy nagy halom,és iszonyúan laggol.A legfrissebb verzió van lenn,ráadásul kevés moddal.Nekem úgy tűnik,mintha a játék nem tudna elég memóriát lefoglalni,mert szarul van megírva az egész,azt ne mondja nekem senki,hogy 2019-ben az Euro Trucknál is gyengébb grafikával kell kidobni egy ilyen játékot.
2020. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!