Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha reportoltak Rainbow Six...

Ha reportoltak Rainbow Six Siege-ben, mert azt hiszik hacker vagyok, de én nem vagyok hacker, akkor ugye nem kapok bannt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván megnézik a reportot, és ha indokolt akkor bannolnak. Ha nem csináltál semmit és ez látszik, nincs mitől tartanod. Attól, hogy reportolnak valakit, még nincs automatikusan következménye, főleg azonnali vagy kizárólag a kitiltás.


Ha az történne amit kérdezel, akkor minden report egyenlő lenne a tiltással, amitől viszont játszhatatlan lenne, hiszen az összes játékos reportolja és bannoltatja egymást. Nyilván nincs így.

2018. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik játékról van szó. A Dota2-ben és a CS:GO-ban a bátyám szerint eléggé leszarják, hogy miért kaptad a reportot, csak a mennyiség számít. R6S-ről nem tudok mit mondani ilyen téren, mivel nem is játszottam vele soha, ezt neked kellene tudni. Mindenesetre nem tudhatod. Én ebben az évben elég gyakran kaptam büntetést LoL-ban úgy, hogy szinte egyáltalán nem változott a játékbeli viselkedésem. És nem, ez nem azt jelenti, hogy alapból negatív volt a viselkedésem, ugyanis előtte Honor5-ben zártam és soha nem is estem vissza.
2018. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az volt hogy kilőttem egy embert füstön keresztül headshotba, de őt nem láttam csak random lőttem egyet. És erre az ellenségek közül kb. 3-an írtak hogy hacker vagyok meg hogy reported stb.
2018. nov. 30. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mit írtak :D Ha meg kapnál büntetést, utólag valószínűleg vissza tudják nézni, hogy tényleg csaltál-e. Ez esetben felkeresed a support-jukat, tisztázod a helyzetet azaz megkéred őket, hogy ugyan csekkolják már az esetet és meg is vagy.
2018. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!