Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Explorer. Exe nem indul,...

Explorer. Exe nem indul, miniatűr cmd. Exe a bal felső sarokban?

Figyelt kérdés
Üdv skacok. A mai nap bekapcsoltam a gépet, és a Windows Intéző nem jött ki. Helyette full black screen, és egy 3x5 cm es Parancssort kaptam csak. Ha beírom hogy explorer.exe, indítja és működik minden tökéletesen. De ez így eléggé zavaró. Több vírusírtóval is lecsekkoltam a gépet, semmi. Registry editorban mindent lecsekkoltam, a helyén van. Ahol csak tudtam, meglestem az auto n induló programokat, semmi. Betettem autostart ra, de nem indítja. Ha cmd vel behozom, utána megnyitja mégegyszer, tehát hiába teszem be autostart ba, regisztrációs kulcsként, szoftver által, stb stb, nincs reakció. 1 halom dolgot csekkoltam le, sfc /scannow, minden amit találtam a neten, le volt csekkolva, és semmi nem működött. Akad ötlete valakinek, hol a fenében lehet a hiba? Vagy nincs más megoldás, clean OS reinstall? Mert pl a Win telepítések az agyamra mennek... :/ Eskü nem értem, 1ik nap tökéletes minden, másik nap már utolér a vég... Haláli.
2018. nov. 29. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne kínlódj vele, telepítsd újra. Legfeljebb egy buherált, instabil rendszert kapnál a végén. Hagyd a francba.
2018. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bármit teszek, ez a vége, szóval, hétvégén asszem lesz is rá időm, csak gyűlölöm mert roha dtul macerás...
2018. nov. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!