Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen nagy a mérete a...

Miért ilyen nagy a mérete a helyi lemez C nek?

Figyelt kérdés

Most telepítettem a Windows 7 et de nagyon sokallom a C meghajtónak a méretét.

11 GB a mérete de nincs rajta szinte semmi mert csak 500 Mb a Program Files mérete,viszont a Windows mappa 8.6 Gigabyte-ot foglal frissen telepítve???

Ennek ekkora a mérete vagy esetleg valamit elszúrtam.A formázás megvolt ha esetleg valaki erre gondolna.


2010. jún. 26. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ennyi.Hamarosan nem lesz semmi helyed a C-n.20 giga kell neki,még ha nem is teszel fel nagy méretű programokat.
2010. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor is marha sok

mondjuk 25 Gigás a C de nem úgy emléxem hogy 10 gigás lenne a windows 7

2010. jún. 26. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

A windows7 rendes/teljes telepítésnél kb. 16 GB-ot foglal el. Ebben nincs benne a Program Files mappa. Ez ennyi és pont.

Amúgy meg itt van hivatalosan:

[link]

2010. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a win7 hajlamos meghízni is...
2010. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
telepítsd újra de most a windows 7 starter verziót válaszd!Az foglal a legkevesebbet viszont ez csak akkor jó ha a ramod nem több 2gb nél!
2012. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 60Gb-os SSD-m van és abból 54GB-ot foglal :S

(3 hete raktam újra) Persze mikor megnyitom és kijelölöm, ott csak 21GB foglalt helyet érzékel pff...

2013. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy 25 gigás partíción már az xp is bajosan fér el, ha felteszel hozzá pár programot. 7-nek kell legalább 50.

eleve a windows mappa nálam 21 giga. ha a C meghajtón lévő 80gb adatból leszámolom a fényképalbumom, a játékokat és a virtuális gépeket, még akkor se megyek 50 alá.

tudom, hogy nem mindenkinek telik rá, nekem se, de több terabájtos lemezek korában 5-10 gigán nyavajogni enyhén fogalmazva is értelmetlen. egy rendes win7 partíció legyen 100 giga. ha meg nem használod ki teljesen, akkor még tehetsz rá bármit, ha csak a windows omlik össze, egy linux live cd/usb segítségével még menthető onnan is bármi.

2014. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!