Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FTP sebesség 1000km-ről...

Szgabor kérdése:

FTP sebesség 1000km-ről minden szálon kb.40 KBps, korlát nincs beállítva, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Tehát ha 10 szálon töltök, akkor mind a tíz töltés ennyivel megy, szóval nem a sávszélesség vagy a szerverkapacitás a ludas. Saját Ubuntu/vsftpd szerver, semmilyen sebességkorlátot nem állítottam be, a kliensben (FileZilla) sem látok ilyet bekapcsolva. A szolgáltatók valamelyike kavarna? Más is tapasztal ilyet?

2018. nov. 30. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ifperf mit mond ?
2018. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szerverhez pillanatnyilag nem férek hozzá, és nincs beállítva rajta távvezérlés (mivel még nincs vele kellő tapasztalatom). De a sávszélesség nem lehet ludas, mert ahány letöltés, annyiszor 40KBPs a sebesség.
2018. dec. 1. 17:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami már biztos: szoftveres probléma aligha lehet, mivel egy ugyanúgy telepített és beállított (hardveben pedig még gyengébb) gép helyi hálón sokkal jobban tolja.
2018. dec. 10. 23:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmmm, egyszer tanúja voltam, hogy sokkal nagyobb sebességgel tolta, de ez csak rövid ideig tartott. Úgy látom, hogy az átvitel szakaszos, és ez adja ki a nevetséges átlagsebességet. (Ami, ahogy írtam, letöltésenként kb. 40 KBps, azaz ha 10 letöltés fut, akkor összesen 400KBps). Ennek mi lehet az oka?
2018. dec. 16. 15:28
 5/5 A kérdező kommentje:

Kezd úgy kinézni, hogy hardverhiba. A "szerver" egy kiselejtezett miniPC (csak kb. 12 wattot eszik), aminek a képe néha elkezd ugrálni és lassan reagálni, de a (kapkodva elvégzett) vizsgálataim alapján úgy tűnt, hogy egyébként rendesen működik, szóval miniszervernek tökéletes lesz. Most jutott eszembe, hogy egyszer a pingelés ilyenkor belassult, de utána meg nem, úgyhogy ezt véletlen egybeesésnek tulajdonítottam.

Amúgy ma hajnalban elérhetetlenné vált, az IP-jét sem tölti már fel - majd helyben látom, hogy mi van vele, lehet, hogy teljesen bedöglött.

2018. dec. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!