Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le töltöttem a google chromot...

Csöre Károly kérdése:

Le töltöttem a google chromot és nem biztonságosnak írja a keresőt! Hogy tudnám biztonságossá tenni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 21:48
 1/5 tabaki ***** válasza:
Úgy látszik, nehezen ébredek, mert egy kukkot sem értek a kérdésből. Honnan töltötted le, miféle keresővel elégedetlen, egyáltalán mi köze van hozzá?
2018. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a google térképnél írja ki!
2018. dec. 1. 19:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Microsoft ootlok 2007 nem tudom használni,mivel állandóan a hálózati jelszó megadását kéri! Hiába okézom állandóan feljön!Mit adjak meg be van írva és még is kéri!!
2018. dec. 1. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Bármelyik böngészőt használom egy idő után azt írja ki nem válaszol és a homokóra pörög percekig! Ez miért van mit kell ilyenkor tenni?
2018. dec. 1. 19:21
 5/5 A kérdező kommentje:
A google chrom emig térképén állandóan nem biztonságos az oldal jelenik meg! Hogy tudnám biztonságosnak tenni? Már kétszer le töröltem és újra csak azt írja!
2018. dec. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!