Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a kereső talált Keyloggers...

Ha a kereső talált Keyloggers fájlt a gépemen, akkor kémprogram van rajta? Lehet ilyet vírusként is kapni, vagy tutira valaki telepítette a gépemre? A Family Keyloggers egy külön fajtája?

Figyelt kérdés

Beütöttem a keresőbe, és a D meghajtómra kihozott 4 fájlt.

includes.keyloggers.zip

Keyloggers.sbi

KeyloggersC.sbi

Most akkor megfigyelt vagyok? Ezt azért kétlem, mert a módosítás dátuma 2007 és 2008, amikor a mostani párom még sehol sem volt...Vagyis alakulóban volt, de a gépem közelébe se juthatott.

A volt élettársam meg nem telepíthette, én tanítottam meg netezni is 2007-ben, igaz, a dátum stimmel...De még az e-mailjét se bírta megnyitni sokáig nélkülem. Fölrakott volna egy ilyen progit? Most nem bántani akarom, de a 8 általánosával és nulla nyelvtudással kétlem. Én a fősikolámmal se tudom kitalálni, hogy működik ez a program:( A mostani párom simán tud ilyeneket, de ő szerintem nem kémkedik, annyire nem féltékeny sajnos rám, meg mondom, 2007-ben még nem voltunk együtt.

A volt párom nem lehetett, mert teljesen összezuhant, amikor közöltem vele, hogy vége. Ha olvasgatott volna, már rég tudnia kellett volna. De akkor mi ez itt a gépemen???

Volt egy kissrác, akinek néha megengedtem, hogy netezzen, talán ő volt??? De hát mit érdekelte őt, mit csinálok én a gépen???


2010. jún. 27. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de miért kell leszólnod azt, akinek csak a nyolc általánosa van? Ezen a kiírásodon is látszik, hogy nem osztanak emberséget a diplomával!! Elvagy szállva magadtól barátom!

Igaz nekem sincs más suli, de nem tudhatod mi okból!!!

S képzeld, én értek ezekhez a dolgokhoz mégis!

Ez van, elsüllyedhetsz!

2010. jún. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Az előzőnek igaza van, attól hogy diplomád van...

http://www.youtube.com/watch?v=Q9bfhPmwbYM


Tessék ez a nagy Elte, meg a BME, meg a többi, van első része is, írd be a googleba a címet, aztán ott van.


De most komolyan, te nézed le a volt barátodat, erre olyan hülye vagy, hogy a keresővel akarod megkeresni a keyloggereket...


Inkább tegyél fel egy vírusírtót, aztán keresd azzal.

Ott az avast / avira / avg ezek ingyenesek, de te olyan jól kezeled a gépet, hogy segítség nélkül is feltudod rakni, tehát nem adok linket se:D


Amúgy meg simán bejöhetett netről is, mivel van a hálón elég, nem kell rögtön másokat gyanusítgatni...

2010. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nemértek ezekhez de szerintem keyloggert meg vírust főleg ha van interneted sokféleképpen kaphatsz.

Ja meg tényleg szerezz be vírusírtót meg valami hatásos tűzfalat lehet segít meg nézd meg a dátumot mikor került a gépre lehet abból is kitalálsz valamit ha annyira megy neked

2010. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs főiskolám de tudom mi az a keylogger,sőt én direkt telepítettem mert kivettem az xp-ből a jelszót,és ha már egyszer valaki belép,akkor tudjam mit művelt.
2010. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
ja és amúgy épp az ilyen amatőrök hogy egy maailt nem tud megnyitni,ezek szedik be a legdurvább kémcucokat, meglát egy hirdetést hogy gratulákunk ön a százezredik,nyert százmillió eurót,és már kattint is rá és kitölti
2010. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kisebbségi komplexusok véleménye nem érdekel. A volt barátom sík sötét volt, mellettem tanult meg osztani és szorozni. Sokáig nem érdekelt, én tudtam mi oka van, otthon se volt divat a tanulás. Mellettem kikupálódott, jogsit szerzett, biztonsági őrnek tanult, majd elkezdte a középiskolát. És ezt mind nekem köszönhette, aki mellett nem kellett azon rettegnie, hogy ha elölhagy 100 Ft-ot, akkor arra keresztet vethet. Csakhogy a vér nem válik vízzé, amikor úgy akarta elrendezni a problémákat, hogy szétvert itt egy üvegablakot, meg leszakította vezetés közben a visszapillantót, és engem ütött, akkor szépen visszaküldtem anyuciékhoz:) Lehet lefikázni, amiért nem vagyok olyan, mint sok nő, akinek minden vágya a gyerek, és szül az első marhának, aki felcsinálja, és aztán laposra veri. Én sose tudtam egy ilyen unintelligens embernek szülni, pedig szívesen elvett volna feleségül.

Elég sok mindent eltűrtem neki, de hogy rajtam verje el, azt amit a szülein kellett volna, na azt nem...Ha egy ember a mai világban 8 általánossal rendelkezik, az a szülők hibája, nem az övé. De az ilyen sérült ember, és én messze elkerülöm őket.

Amúgy meg a főiskolai oktatásról nekem is meg van a véleményem, kb. ugyanaz, amit ti írtok.

2010. jún. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!