Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi hibaüzenetek?

Figyelt kérdés

1.

Delivery to the following recipient failed permanently:


xyz@citromail.hu


Technical details of permanent failure:

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 552 552 sorry, that message size exceeds my databytes limit (#5.3.4) (state 18).


2.

Delivery to the following recipient failed permanently:



xyz@gmail.com



Technical details of permanent failure:


The email account that you tried to reach does not exist. Please try double-checking the recipient's email address for typos or unnecessary spaces. Learn more at [link]


2010. jún. 27. 10:12
 1/4 anonim válasza:
Nem küldte el az e-mailt, mert nem létezik az a cím amelyre küldted.
2010. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt nem nagyon értem, mert olyanokra írta ki ezt az üzenetet, akiktől szinte mindennap kapok levelet...
2010. jún. 27. 10:19
 3/4 anonim válasza:

552 552 sorry, that message size exceeds my databytes limit (#5.3.4) (state 18).


Bocsi ezt nem figyeltem.


Akkor a megadott adatkorlátot meghaladó nagyságú e-mailt akartál küldeni.

2010. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már értem! :-)
2010. jún. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!