Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a "Fakeapp" nevű programot?

Figyelt kérdés

Állítólag ez a program teszi lehetővé, hogy gond nélkül megváltoztassuk élethűen valakinek az arcát egy fotón, videón, gif-en, de nem igazán tudom a használatát. Tud ebben valaki segíteni némi információval?


Előre is köszi!



2018. dec. 5. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nobel-díjat kellene kapnod az okosságodért! Tudod, nem 1950-ben születtem és ismerem a "google" nevezetű varázskeresőt, de ha tőlem valamit kérdeznek, én tisztességtudóan megadom a másik félnek a választ ha konyítok a témához, ha viszont nem konyítok kussolok. Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ha már letöltöttem a progit, hogyan használjam, mivel új progi számomra és nem tudok még felsőfokon angolul.
2018. dec. 5. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem tudok még felsőfokon angolul."


Egyéni szociális probléma.

2018. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt írják a hozzá nem értők. Nézz bele abba a linkbe, amit küldött az első és nézd ahogy hülyének titulált mintha a google-t sem ismerném, csak mert ide szúrtam be egy kérdést. Vajon ha ez veled történt volna, akkor is ezt a mondatot írtad volna magadnak? Kicsit gondolkodj el.
2018. dec. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!