Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy RAR fájlban...

Miért van az, hogy RAR fájlban letöltött filmeket nem tudok eljátszani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

ki kell csomagolni előbb:)


[link]

2010. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez tömörített állomány. Kicsomagoltad előtte? Bocsi a buta kérdésért, de már sok vicces dolgot láttam. Ha kicsomagoltad, akkor valószínűleg valami kodek-hiba.

Mondjuk az is érdekes, hogy RAR-ral tömörítenek egy filmet.

2010. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És gyakran több rar fájlból áll, mindnek a gépeden kell lennie ahhoz, hogy kicsomagolhasd, ilyenkor elég az egyikre rákattintani, hogy kibontás, és egyesíteni is fogja.
2010. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kicsomagoltam és úgy se. és egyébként nem tudok megnyitni XML formátumú (lehet h nem pont ez a neve) fájlokat sem!!!! kicsomagolom, és akk a photoshoppal akarja megnyitni a gép, aztán azt írja ki hogy "ismeretlen fájltípus"!!!!
2010. jún. 27. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha XML a kiterjesztése, az elég nagy baj, ugyanis az nem film. Hol töltötted le? Mekkora a mérete?
2010. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, XML-ben blogspot sablont akartam letölteni, semmi köze az eredeti kérdéshez:)
2010. jún. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!