Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megszerkeszteni...

Hogyan tudom megszerkeszteni a videómat?

Figyelt kérdés
Lekameráztam egy két dolgot amit, de van közte olyan is ami nem kell így gondoltam, hogy Movie Maker-ban megszerkesztem, összevágom. Miután ráhúztam a videót a gépemre észre vettem, hogy .MOV fájl amit ugye a Movie Maker nem fogad el. Format Factoryval próbáltam át konvertálni(.avi fájlba és .wma fájlba is), de nem csinált semmit. Nem is írt ki semmit, hogy baj lenne-e, hanem nem töltött(vagyis nem konvertált). Meg próbáltam úgy, hogy a .MOV-t átírtam .avi-ra, így a Movie Maker be is vette, de zöld képernyő és semmi hang, sőt még le se játszotta(mármint a Movie Makerban volt ez, lejátszóban nem volt gond). Így kérdésem, hogy, hogyan tudnám megcsinálni, milyen fájltípus kell, milyen program...stb A fájl 460MB, ha ez lényeges lenne. Köszönöm előre a válaszokat.
2010. jún. 27. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:

FormatFactory:

[link]


[link]


[link]

2010. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de nem csinál semmit!
2010. jún. 27. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ilyet kérdezek, a legutolsó lépésben biztos rákattintottál az indítás gombra? Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a FormatFactory ne konvertálná át. Próbálkozz az újratelepítésével, ha végképp nem megy.
2010. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, rámentem... lehet azlesz. bejön a csík ahol 0%-t ír ki majd marad 0...:\
2010. jún. 28. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak lassan konvertálja át? Nézd meg a feladatkezelőben, hogy nagy e a FormatFactory.exe-nek a processzorhasználata.
2010. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké sikerült. csak sokáig kellett várnom, köszi:) most betettem movie maker-ba, de itt meg belőle 1 másodpercet játszik le:S Mintha 1 másodperc lenne az egész... közbe nem... amúgy 450mb-ból 150 mb lett
2010. jún. 28. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert gondolom szarul konvertáltad át...

A format factoriba 1000 féle fájltípusra lehet konvertálni és ennél egyszerübb programot nem tudnak neked kitalálni.

Probálj ki több formátumot amit elfogad a videószerkesztő.

2010. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem konvertáltam át szarul-.-" nem most kezdtem... 100%-ra átkonvertálta... ki is írta, hogy kész... de próbálkozok még más fájltípussal is.
2010. jún. 30. 13:50
 9/9 A kérdező kommentje:
esetleg egy másik videó szerkesztő programot nem tudnátok ajánlani?
2010. jún. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!