Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VEGAS (MAGIX) oldalán...

A VEGAS (MAGIX) oldalán elektronikus úton kapjuk meg a terméket?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy videóvágó-programot, de nem tudom, hogy dobozos verziót adnak-e postán 4 hét alatt, vagy elektronikus kódot/profilt? Köszönöm.

2018. dec. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván digitális.
2018. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Sejtettem, de azért megkérdeztem. :D
2018. dec. 9. 16:52
 3/4 belapus ***** válasza:

"PHYSICAL VERSION OR DOWNLOAD

For many products, you can choose between a physical version of the program and a download version. The physical version is sent by post and arrives in a couple days. This option involves shipping costs. The download version allows you to download the software right after purchasing it. There are no shipping costs involved. You also have the option of ordering a backup CD/DVD when making your purchase. You can find information about activating download versions in the Technical Support Section."


A megrendelési oldalon lehet választani.

2018. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:

Még annyit, ha elicencet veszel, azt azonnal letöltheted, ha a telepítőt kiírod lemezre, akkor fizikailag is meg lesz.

Ha dobozost kérsz, lehet postaköltség is van.

2018. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!