Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölhetetlen mobil applikáció?!

Törölhetetlen mobil applikáció?!

Figyelt kérdés

A történet a következő: Letöltöttem egy programot (Tinder) kiváncsiságból. Felajánlotta, hogy közvetlenül tudok a Facebook account-ommal regisztrálni. Elfogadtam. 2 nap múlva meguntam és töröltem.


Valaki azonban mondta, hogy attól a regisztrációm nem szűnik meg, csak lekerül a telefonomról az applikáció. Letöltöttem hát újra, hogy tudjam magam törölni.


Meglepő módon már a bejelentkezési adatokat sem kérte, azonnal belépett magától. Bent vagyok és egészen egyszerűen nincs olyan opció, amivel törölhetném magam.


Leválasztottam a Facebook-omról, de attól is vígan belépem. Bár ma kiírt valami hiba üzenetet, de attól simán belép. Semmit nem tudok csinálni benne, és törölni azt nem engedi magát.


Mit tudok tenni?!

Nincs valami mély tisztítás vagy ilyesmi?!


Nagyon zavar, hogy "ellopta" az adataimat ez a vacak és tulajdonképpen törölhetetlen.



2018. dec. 13. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezen már túl vagyok.


Nincs ilyen opció a beállításokban.

Egy vacak applikációt tudok ám törölni, nem fogyatékos vagyok, de ez most sehogy sem sikerül, ezért tettem fe a kérdést.

2018. dec. 13. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a honlapon regisztrált accountot törlöd, vagy magát az alkalmazást a telefonról, két külön dolog és általában mindenhol úgy van, hogy nem törlődik a regisztrációd attól, hogy az alkalmazást eltávolítod.

Esetleg próbáld így keresni (ha angolul tudsz):

tinder unlink facebook account

tinder unlink and delete account

Az is lehet, hogy a Facebook felületén kell valahogy ezt megoldani, nem tudom.

2018. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!