Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor oda nyomok, ahova...

Amikor oda nyomok, ahova felhasználónevet vagy emailt kell írni, kilistázza az összes eddigi beírtat. Hogyan lehetne ezeket törölni és esetleg kikapcsolni, hogy bármi hülyeséget írok be, megjegyezze?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen böngészőt használsz, de nagyjából egyezik, hasonló mindegyiknél. Chrome esetében:

jobb felső sarok 3 vízszintes pötty -# Előzmények -> Előzmények. Körülbelül az összes böngészőben hasonló helyen van.

(ha nem találod, akkor ctrl+h is felhozza)

Baloldalt Böngészési adatok törlése-> Speciális -> jelszavak és más böngészési adatok + amiket akarsz bepipálod aztán; kiválasztod az intervallumot, mondjuk a mindenkorit és aztán adatok törlése.


Beállítani is gondolom be lehet, még nem néztem, keresgélj valami opciót a beállításokban, vagy használj inkognitó/privát módot.

De az sokat segítene, ha tudnánk milyen böngészőt használsz :)

2018. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Chrome-ot használok, jól tippelted :) viszont ezt már próbáltam, de ugyan úgy ki listázta az előzőleg beírtakat. Mint mikor bejelentkezel facebookba, kilépsz és mikor az email részhez kattintasz, ki írja az email címed.

Amit írtál azzal nekem annyi történt y hogy kilépett mindenhonnan és jelszót nem adott a listázott cikkekhez. :/

2018. dec. 15. 06:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ott: automatikus kitöltési űrlapokat pipáld be és úgy töröld, jónak kell lennie, most teszteltem egy oldalon :)

Előtte zárj be minden oldalt!

2018. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerül!! :) Imádlak ^_^ Hogyha azt is tudod, hogyan lehet kikapcsolni hogy amit beírok elmentse magának, meghívlak egy kávéra! :D
2018. dec. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!