Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy nagyobb képet több kisebb meghatározott méretű négyzetre feldarabolni? Térképről lenne szó! Ötletek?

Figyelt kérdés

Térképet szeretnék készíteni a mobilra java-s környezetben. A progi már megvan :) már csak a lényeg hiányzik hozzá... A térkép szkennelésével sem lesz gond, viszont a darabolással annál inkább 128*128-as kockákra lenne szükségem... ha nekiesek képlopóval jó hosszú lenne.. arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e olyan program, ami automatikusan feldarabol egy nagyobb képet és netán el is menti külön-külön őket?


Köszönöm, ha legalább megpróbálsz segíteni!


2010. jún. 27. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e, de ha már értesz a programozáshoz, kb fél óra egy ilyet elkészíteni. :)
2010. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam / írtam, hogy értenék a programozáshoz :))))) szép is lenne :)))))) akkor nem kérdezősködnék, nemde? :)))))


De a dolgot már sikerül megoldanom :))))

2010. jún. 28. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, abból, hogy "Térképet szeretnék készíteni a mobilra java-s környezetben.", és abból, hogy "A progi már megvan" azt hittem, hogy te készítetted a a programot... :))
2010. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj! :) Jót nevettem :DDD


Oké, akkor nézzük női aggyal :DDD mi mit jelent


"A progi már megvan" = Már találtam egy hasonlót abban Berlin térképe van (lehet közelíteni, távolítani), azt fogom kicserélni egy budapestire, és mivel képmozaikokból áll, csak felül kell írni (kicserélni) azokat ugyanakkora mozaikokkal, majd újra becsomagolni és kész is :)))) Szerintem ez azért még távol áll a "tényleges programozástól", vagy tévednék? Mert szívesen beírom ezt is az önéletrajzomba :))))))


"Térképet szeretnék készíteni a mobilra java-s környezetben." = Oké, ez tényleg félrevezető lehetett, csak tömören akartam megfogalmazni a lényeget :)))


Sajna nem vagyok egy bit-szobrász :) (=informatikus)

:)))))

2010. jún. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!