Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire vagy miért nem...

Mennyire vagy miért nem legális a NeptumPowerup?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam rá, nagyon megtetszett, de úgy hallottam, nem lehet használni. Miért van ez, hiszen nagyon megkönnyítené nagyon sok ember tárgy- és vizsgafelvételét. Vagy van valami hátul ütője? Előre is köszi a válaszokat!

2018. dec. 17. 19:28
 1/2 anonim válasza:

Én is használom, bár mostanra már elég sok szervere van a sulinak és így anélkül is betudok lépni.

Szerintem nem lehet lebukni, bár erre lehet, hogy egy informatikus jobban tudna válaszolni. Egyébként nem legális... Olyat is olvastam már itt, hogy ki is rúghatnak érte.

2018. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy hallottam, csak nem értem a miértjét, hiszen sokkal egyszerűbb lenne a Neptun használat, és még a hajunkat sem tépnénk ki :D Na mindegy, ez van :/
2018. dec. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!