Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha azt írja ki a win7, hogy...

Ha azt írja ki a win7, hogy megtelt a memória és zárjak be programokat, az azt jelenti hogy már az a rész is megtelt amit az SSDből használ ramként? Ne tudom mi ennek a neve.

Figyelt kérdés
Ha igen hogy lehet ezt megnövelni? Nem akarok ramra költeni ha az ssdből is használhat akár 32 gigát is ramként.
2018. dec. 19. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Virtuális memória. Valószínűleg az is betelt. SSD esetében nem szerencsés ezt növelni, de használni sem, mert az élettartam bánhatja. Érdemes lenne RAM-ot bővíteni
2018. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és olyant tudok csinálni, hogy egy pendrájvra rakom a virtuális memóriát? Oké, hogy lassabb, de olyasmihez kell ami nem baj ha lassú. (éjszakai tesztelés, legfeljebb nem éjjel 2 kor lesz vége hanem reggel 8-kor)
2018. dec. 19. 10:30
 3/5 A kérdező kommentje:
illetve külső hdd de nem tudom, az gyorsabb e mint a pendrájv.
2018. dec. 19. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A virtuális memória méretét növeld, sebességben jobban jársz ha az ssd-ből csíped le mintha egy hdd-t csatolnál.
2018. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hogy tudom növelni?
2018. dec. 22. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!