Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni a OneDrive...

Tudnátok segíteni a OneDrive használatában?

Figyelt kérdés

Buta kérdés lesz😅.. de ez a program arra is használható, hogy a telefon képei közül a képeket/ videókat kitörölhetem, és a OneDrive-ban megmarad az ami oda kerül? Nem értek hozzá, de már feltöltöttem a képeket, és szeretném, ha nyugodtan törölhetnék, és biztosan megmaradna🙂

Előre is köszönöm!


2018. dec. 19. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Képeket/videókat én a helyedben Google Drive-ra (Google Photos) tölteném.
2018. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen erre is szolgál.

Ez egy külön meghajtó. A telefonodon lévő adatoknak semmi köze hozzá. Úgy képzeld el, mint egy 3. eszközt. Feltöltöd rá az adataidat és akkor ott is léteznek, ha arról az eszközről amiről feltöltötted törlöd attól még ott megvan.


Igazából ez egy távoli meghajtó. Ha pl pendrive-ra rá teszel valamit, majd gépről törlöd, attól még a pendrive-on ott lesz, nem??

2018. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1,

Én jobban szeretem a onedrive-ot, a google-ben annyira nem bízok. Kicsit félelmetes számomra, hogy minden lépését figyelik az embernek. Eszméletlen ahogy lekövet.

(Keress rá valamire telefonon, akár egy "zz"-re, másold ki a keresési linket jegyzetbe, sok esetbe ott van a szolgáltató neve, telefon típus stb. De tényleg eszméletlen ahogy figyelik az ember minden mozdulatát)


Ha nagyon fontos valami azt fel rakom mind a 2 tárhelyre, de én annyira nem szeretem a google alkalmazásait.


De ugye nem az volt a kérdés, hogy vitassuk meg, hogy melyik tárhely a jobb és mért.

2018. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 nyilván csak a gonosz google logol minden adatot amit később felhasználhat a felhasználói élmény javításához, vagy akár marketing célokra.
2018. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek!! 😊☺️
2018. dec. 19. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

#4,

Nem, de ne az én adato at használják már, ki van véve nálam az összes ilyen, nem járulok hozzá az adataim kiszolgáltatásához semmilyen oldalon, nem járulok hozzá sehol a fejlesztői célzatú adatok gyűjtéséhez és semmi hasonlóhoz.

Mindenhol le van tiltva nálam az ilyesmi. De valahogy még is keresek valamit a neten egyből löki fel a facebook, ami szintén halmozza az adatokat.

Sok oldal van ami gyűjti az adatokat, de valósan határozzák meg a célt és ha le van tiltva ez a funkció, akkor nem szolgáltathatja ki az adataimat és neki se sok köze van hozzá. De láss csodát még is.

2018. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DjImipapa ***** válasza:
84%
A paranoia az egy orvosi kifejezés...:)
2018. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Mintha valami maffiózó lennél pajtás, könyörgöm, átlagemberek vagyunk..

Őszintén, én telibe sz*rom az ilyen "adathalász" dolgot, és szöveget, mert tudom, hogy idővel a felhasználói élményt javítják.

2018. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy használod.. de lőjj egy fotót az asztal sarkáról, várd meg, míg felkerül a OneDrive-ba, majd töröld le a telefonról. És ami történik, az fog az összessel történni, nem atomfizika ez.


Ami pedig az adathalászatot illeti. Nem kis különbség van azon adatok között, amit a felhasználói élmény javítása érdekében gyűjt egy szoftver, és azok között, amiket marketing célra használ, különösen ha azt harmadik félnek is átadja. Szóval nem érdemes ezt pont le*ni átlag felhasználóként sem.

2018. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha van privát szférám. Hogy nektek annyira nincs, ti dolgotok. Lehet az is oké lenne nektek, hogy egy idegen kutasson a házatokba "marketing" és "fejlesztés" célzattal.

De, ha én ilyesmihez nem járulok hozzá, ne gyűjtsenek rólam adatot, ha még is amivel sértik a jogaimat, akkor ne adják tovább 3. félnek ami megint ki tudja hogyan használja.

Lehet nem vagyok maffiózó és nem örzök atom titkokat se. De, illegális tartalmakra mindanyian keresünk rá pl.: online filmek, windows aktiválás/aktivátor letöltés, fizetős szoftverek ingyen letöltése stb, stb. Amiből később nem tudni milyen baj származhat. De ha boldog boldogtalan tud rólam mindent, valahogy nekem nemigazán tetszik...

Mellesleg, milyen fejlesztésről is van szó?? Minden alkalmazásnál, minden programnál kér visszajelzést(vagy lehetőség van rá) és vannak külön tesztelők is. Akkor mit is akarnak konkrétan?? Mellesleg a fejlesztési adatok beszerzése névtelenül zajlik, semmi személyes információt nem tartalmaz. Akkor pl ha rákeresel google keresőn valamire mért jelenik meg sokszor facebookon és egyéb netes hirdetésekben?? Szerintem nem ezt jelenti a "névtelen".

2018. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!