Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvenni a GTA 5-öt jó...

Megéri megvenni a GTA 5-öt jó játék? Nem lehet megunni hamar? Most 15 euró és gondolkozok rajta hogy megvegyem. Szerintetek, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#GTA 5 #Steam #15euró
2018. dec. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hamar meguntam, még a multit is(pedig előtte nagyon vágytam rá)

Sajnos az a ~10 perc, amíg a játék betölt, az borzalmasan sok idő, de nem csak emiatt hagytam abba.

Nagy helyigény(tudom, tudom, a mai játékok sok helyet igényelnek, és qva erős gépet, de jelenleg nincs pénzem ilyenekre...)

Én személy szerint sokkal jobban elvoltam a San Andreassal(3x kivittem, + rengeteget multiztam rajta), a gta 5 számomra már nem adott olyan érzést, mint a SA, leginkább csak kocsikáztam benne, lövöldöztem, szórakoztam, de egyáltalán nem a küldetéseket csináltam. Szerintem egyedül akkor éri meg megvenni, ha multizni akarsz a haverokkal, egyébként nem.

2018. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 haverom jatszik vele, így is megerne?
2018. dec. 22. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A történetet egyszer végig lehet játszani, de újrajátszási kényszere nincs tőle az embernek. Az online meg hemzseg a csalóktól, a toxic playerektől, és ha nincs egy komolyabb, állandó közösség, akikkel játszanál, még közel lehetetlen is. Plusz a kedves Cockstar ha úgy gondolja, akkor kérdés nélkül lenullázza az eredményeidet, aztán próbálhatsz velük beszélni, hogy egyébként semmit nem csináltál, ami szabálytalan lenne (gta banwave néven olvashatsz róla). Én egyébként utóbbinál döntöttem úgy, hogy jó 10 évig semmit nem veszek, amiben benne van a fentebb említett cég, vagy épp a Take Two.
2018. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
15 eurót szerintem megér. Ha van kivel játszanod el leszel vele egy darabig, de szerintem hosszútávon nagyon monoton.
2018. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!