Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A steam nem enged belépni,...

A steam nem enged belépni, tegnap reggel óta. De mi baja van?

Figyelt kérdés
Haveromnál engedte hogy belépjen, nálam nem, egyik fiókomat sem. AZt írja rossz jelszó, vagy felhasználó. Miközben mindig ugyan az a kettő. Az internettel nem lehet baj, egyéb ötletek?

#hibaüzenet #Steam #belépés megtagadása
2018. dec. 23. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj jelszó emlékeztetőt és változtasd meg. Próbáld újra, lehet kihagytál valamit vagy gyorsan gépelted és elírtad stb.
2018. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így sem jó írj rá a supportra, biztos tud segíteni egy visszaállítással vagy hasonlóval.
2018. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A jelszó 100% jó haveromnak is ugyan ezt adtam meg, ugyan úgy működik neki . De továbbra sem jó. Írtam én a suppnak, és akinek lehet hogy fos a kliens. Semmi válasz, semmi haladás -.-
2018. dec. 23. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Megadtad a jelszavad a haverodnak? Értem...

Akkor talán próbálj meg nála belépni.

2018. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, jelszó csere kellett. Nem a haverom változtatott, az lehetetlen 3 fokú védelem van rajta :D
2018. dec. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!