Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom felrakni a...

Miért nem tudom felrakni a gépre az Empire:Total Wart? Nem a játékot telepíti, hajem valami Steammal szarakodik.

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 21:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Elvileg steamból kell letölteni a termékkulccsal.Regisztráltam is erre a stema-ra,de sehol sem találom hol tudom innen letölteni
2018. dec. 24. 21:27
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Először a Steam kliensprogramját kell telepíteni.


Aztán indítani és a kliensben belépni a korábban létrehozott Steam fiókodba.


A kliens ablak bal alsó sarkában tudsz a JÁTÉK HOZZÁADÁSA feliratra klikkelve hozzáadni (aktiválni) játékokat. (érdemes az összes, vagy legalább az értékesebb játékok nyugtáját PDF-be menteni, későbbi igazolásokhoz jól jöhet)


Utána a kliens játéklistájába lépve (felül a KÖNYVTÁR > JÁTÉKOK menüpont), majd a kívánt játékot kiválasztva - a TELEPÍTÉS gombra nyomni és követni a lépéseket a TOVÁBB-TOVÁBB-BEFEJEZÉS gombokkal.


Megvárni amíg letöltődik. (alul mutatja, vagy rá is klikkelhetsz részletesebb infókért)


Végül indíthatod a játékot.

2018. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Idáig megvan,de nem akarja letölteni,azt írja Error
2018. dec. 25. 01:18
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Mi a pontos hibaüzenet?


Tehát:

- Kliens telepítve.

- Hiba nélkül indítható.

- Be is tudsz lépni rajta a Steam fiókodba.

- Játék hozzáadása is sikerült.

- Játéknál a TELEPÍTÉS gombra klikkelve egyből "Error" üzenet? Vagy másik lépésnél?

2018. dec. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen.Kaptam a CD mellé egy termékkulcsot,azt kellett beírnim,hogy engedje letölteni a játékot.Elfogadta a termékkulcsot,de rákattintok a letöltésre és egyből error
2018. dec. 25. 12:05
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Csak ennyi, hogy "Steam - Error"?

Esetleg alatta nincs zárójelben valami kiegészítés, mint itt a képen bekarikázva:

[link]


Közvetlenül CD-ről is megpróbálhatod telepíteni, itt egy Steam útmutató:

[link]

2018. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet az lehet a baj,hogy XP-m van?
2018. dec. 26. 20:34
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Lehet.

Próbálhatsz Windows 7-et telepíteni külön partícióra az XP mellé. (30GB hely ajánlott a rendszernek + 15GB a játék feltételei szerint)


Itt a hivatalos telepítő:

[link]

(érvényes termékkulcs kell, és fél nap mire naprakészre frissít)


Vagy frissítésekkel integrált Windows 7 telepítőt ajánlok. (küldtem linket)

2018. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!