Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem steam-en a Tom...

Megvettem steam-en a Tom Clancy's the division nevű játékot. És hibába ütköztem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Uplayhez kapcsolódott a steam. Tegnap eltudtam indítani a játékot,de ma már nem.Azt írja ki az Uplay hogy "Hiba lépett fel a termékhez kapcsolódó jogosultság-ellenörzés során. Mi tévő legyek??

2018. dec. 26. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy a karácsonyi terhelés miatt egy-egy Steam-szolgáltatás kiesik vagy akadozik, emiatt nem megy néhány funkció. Esténként elég gyakran le is hal az áruház vagy a raktárt nem tudja betölteni a rendszer. Próbáld ki eltérő napszakokban, esetleg itt ránézhetsz ha nem meg valami:

[link]

2018. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Délelőtt is próbáltam,akkor is ugyan ezt írta ki. Most is folyamatosan próbálgatom de semmi változás...://
2018. dec. 26. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj a Steam / Uplay supportnak.
2018. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam ma mert még azóta se jó...
2018. dec. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!