Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Subnautica felbontása beállítá...

Subnautica felbontása beállítása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy játék, Subnautica, aminek a felbontása valahogy elállítódott. Windows 10-et használok, csak egy kis csík látszik a játék ablaka helyett. Újraindítás nem használt, a játék az Epic Launcherből fut. Letöröltem, a launchert is, a játék mappáját is, és újra telepítettem, nem használ. Hogy lehet beállítani a felbontását?

Köszönöm a válaszokat előre is, nagyon várom!



#felbontás #alkalmazás felbontása
2018. dec. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az indítás után a játék főmenüjében van a beállítások menüpont.

Érdekes módon NEM a grafika, hanem az ÁLTALÁNOS almenü alatt tudod beállítani a felbontást és azt, hogy teljes képernyőn fusson a játék.

2018. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, olyan kicsi felbontású a kép, hogy nem látni semmit.
2018. dec. 27. 19:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb a játék felbontása 1x100
2018. dec. 27. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült!!!

A Total Commanderben beírtam hogy subnautica, és töröltem minden olyan nevű mappát. (Eléggé sok helyen volt olyan)

Letöröltem, úrja letöltöttem és pár mp után megint nagy lett a kép (először kicsi képet adott be).

(csak azért írtam le, hogy akinek ilyen baja van, tanuljon belőle).

2018. dec. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!