Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Mount & Blade Warband magyarítást?

Figyelt kérdés
Megvettem még márciusban angol nyelven, de sokat játszottam az alapjátékkal megszoktam magyarul, jó lenne ha ez is magyar lenne. Más fórumokon azt mondták hogy mivel magyar nyelven is megjelent ezért külön magyarítás nincs hozzá, de azért hátha tud vki vmit. Nem szeretném megint megvenni csak a magyar nyelv miatt Úgyis jó lenne, ha az egész játékot tudnám letölteni magyarul. vmi linket pls ha tudtok
2010. jún. 28. 14:16
 1/7 Colix ***** válasza:
én is régebb játszottam az 1.113 verzion és volt benne magyar. de most tegnap ujra feltettem és eltünt a magyar letöltöttem a legújabb verziot és abban sincs magyar igyhogy most én is azt keresem.
2010. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Colix ***** válasza:
amugy amit megvettél milyen verzió? ha van crack hozzá töltsd fel ide vagy ha nincs akkor az indító exét
2010. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Colix ***** válasza:

TALÁLTAM!!!! nagyon jó! csak tedd bele a langures mappába.

egyébként ott használati utasítás amit írtam hozzá...



*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, működik!! :) Olyan rég írtam már ki a kérdést, hogy már le is tettem róla, hogy lesz értelmes válasz rá
2010. dec. 4. 13:09
 5/7 anonim válasza:
nagyon köszi nekem is működik :)
2010. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
köszi működik!
2011. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 prohun998 válasza:
Valaki lécci küldjön nekem is linket mert eltűnt amit elősször beraktatok. köszi előre is :)
2012. szept. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!