Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MySQL Workbench probléma....

MySQL Workbench probléma. Miért nem rendez sorba a parancs?

Figyelt kérdés

MySQL Workbench-ben kell dolgoznom. Chates felhasználók statisztikáit használom. A felhasználókról a felhasználónevük, a beütött karaktereinek számai, a szavak számai, és többféle adat van. Én szeretném csökkenő sorrendben az összes felhasználónak a betűinek a számát rendezni.

Így:

select NICKNAME, BETUK_SZAMA

from chatusers.chatfelhasznalok

order by BETUK_SZAMA desc;

Többféleképpen próbálkoztam már vele, de nem működik. Az adatokat mindenféle sorrendben írja, csak nem csökkenő sorrendben. Növekvővel is próbálkoztam már, de össze-vissza rendezi, és pár embert kihagy, aki az eredeti listában szerepel.

Mi lehet a probléma ezzel, vagy én csinálok valamit rosszul?



2018. dec. 31. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó.
2019. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A programozó értelmezi, ami az orra előtt van, főleg ha szájbarágva ott áll a megoldás, így nemigen szenved.
2019. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akinek a logikus gondolkodás szenvedés, annak tényleg nem való a programozás.
2019. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!