Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop segítségével, vagy...

Photoshop segítségével, vagy más programmal hogyan tudok egyszerre több képre logót tenni az egyik sarokba?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb és a leggyorsabb megoldás érdekel, köszönöm! :)

2019. jan. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Photoshop segítségével a kötegelt képfeldolgozás funkciót és az actionok (műveletek?) lehetőséget tudod kihasználni. Mivel terjedelmes ennek az irodalma a neten és súgója is van a programnak, kellő infót találsz ezekről anélkül hogy regényt kellene itt írni.


Más programban is van ilyen, de talán korlátozottabb módon. Én XnView-t használok, abban ugyanúgy van kötegelt feldolgozás és vízjel is, és ingyenes is.


És más program is tudja, csak te fordítva tetted fel a kérdést: nem arra kerestél rá hogy ezt hogy kell megcsinálni és a találatok alapján kiválasztottad volna a szimpatikus és a tudásodhoz illő programot, hanem kiírtál egy kérdést hogy más keresse meg neked és linkelje be.

2019. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán ha rétegenként vannak megnyitva a képek, akkor a legfelső helyre odateszed a logót és mindig csak a legfelső képet kapcsolod ki és úgy mentegeted egyesével. Persze ez is csak akkor működik, ha ugyan olyan méretűek a képek. Sajna gyorsabb megoldást én sem ismerek.
2019. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A varázsszó: kötegelt/csoportos munkavégzés, avagy batch processing.

Ilyesmi kivitelezhető az ingyenes Irfanview:

* [link]

* [link]

vagy az ingyenes XnView:

* [link]

* [link]

segítségével.


De megoldható az ingyenes parancssoros Imagick:

* [link]

használatával

* [link]

* [link]

is.

2019. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, kipróbálom a lehetőségeket! :)


Kedves első hozzászóló! Köszönöm, ismerem az internet keresési lehetőségeit, de ha jól tudom, ez az oldal arra (is) való, hogy tanácsot kérjünk másoktól, akik már használnak ilyen funkciókat. Attól, hogy találok 10 ilyen programot a Googleben, nem tudom, hogy melyik a legjobb, de így a kommentekben le tudjátok írni, hogy nektek mi vált be.


További boldog új évet mindenkinek! :)

2019. jan. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!