Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a gépen lévő...

Mi történt a gépen lévő F-secure programmal?

Figyelt kérdés

Régen mindig automatikusan frissítette a vírusdefiníciókat a bekapcsolásnál, azonban egy ideje nem csinálja, de miért?

Mindig azt írja ki, hogy sikertelen a csatlakozás. Pedig net van.

Tegyek fel helyette valami mást?


2008. nov. 7. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ez egy fizetős progi,és lejárt a liszenszed.Van helyette más megoldás is természetesen.Írd le mit használsz még esetleg mellette(tűzfal vagy kémgyilkos)ha egyáltalán használtál eddig,és akkor tudok segíteni neked.
2008. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

ennyire sajnos nem vagyok profi :) meg nőből is vagyok

A kémgyilkosról még sose hallottam, tehát biztosan a tűzfal lesz az...

(pirulok)

2008. nov. 7. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Így nehéz lesz neked segíteni:)Látni kéne a géped,ha nem tudod megmondani,hogy mi van rajta.Nincs valaki,akit megkérhetnél,hogy nézze meg?...A tűzfal és a kémgyilkos az hasznos dolog különben,sőt mi több ajánlott a vírusirtó mellé.Csak van olyan szoftver,amelyik több is egyben,akár mind a három.Ha több ugyanarra a célra való szoftvert használsz,az pedig nem vezet semmi jóra.Ezért érdeklődtem.Kémgyilkos mondjuk lehet több is,de tűzfal és vírusirtó szigorúan csak egy.Meg van úgy,hogy egy vírusirtó hatékonyabban tud összedolgozni egy kémgyilkossal(vagy egy tűzfallal),mint valamelyik másik gyártmányúval.
2008. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!