Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SharePoint Designer 2007-ben...

SharePoint Designer 2007-ben lista készítés egy bekezdésen belül?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy az egész bekezdést veszi egy pontnak, és sehogy nem tudom megoldani, hogy több pontból álljon a bekezdés. Átböngésztem a formázás fül alatt a beállításokat, meg kb. minden egyéb helyen is, de nem találtam semmit. Valaki esetleg tudná a megoldást erre a problémára?

2019. jan. 8. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Technikai (szóval a HTML-kódolás szabványát) értelemben véve: a bekezdést létesítő <p> és </p> tagek közé csak soron belüli elemek - ilyesmi például a <span> vagy a <strong> - kerülhetnek, a felsorolást létesítő <ul> vagy <ol> nem az: azok blokkszintűek.


Leegyszerűsítve: bekezdésbe nem lehet felsorolást rakni.


Trükként megoldást jelenthet, ha a listát megelőző bekezdés alsó és a bekezdést követő lista felső margóját 0-ra állítod:

[link]


Via: [link]

2019. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. jan. 11. 08:33
 3/3 anonim válasza:
Bekezdések után enter gomb és a keletkezett felesleges sorokat a del-el tudod kitörülni aztán kijelölöd az egészet és úgy teszed felsorolásba
2019. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!