Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonos beszélgetést rögzítő...

Telefonos beszélgetést rögzítő alkalmazás Iphonera?

Figyelt kérdés
Létezik megbízható alkalmazás telefonos hívások rögzítésére? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jan. 8. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizetős esetleg.
2019. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan kérlek. Keresek egy alkalmazást, ami megbízható, az mindegy, ha fizetős. Köszi. Egy linkre van szükségem.
2019. jan. 9. 08:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel fizetős ezért nem tudom hogymegbízható-e. Tizet biztos én is megnéztem de nem találtam megfelelőt...
2019. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy androidon az operációs rendszerben alapból benne van :DD
2019. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Micsoda? Ez kizárt, pont hogy sokan panaszkodnak pl. az S9/S9+ hv-topicban, hogy a gyökerek elvették a 9.0 Pie-ban a támogatást és így egyik felvevő program sem tud felvenni telefonbeszélgetést. Vagyis fel tud, de csak kihangosítva, így a háttérzaj is hallható.

[link]

[link] - ez a 2 link ugyanaz az app, csak az egyik pro, a másik trial.

[link] - állítólag ez is nagyon jó.

[link] - itt mégtöbb össze van szedve, ha érdekel olvass bele. Az imént linkelt appok is benne vannak.

2019. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg olyan program nincs, amelyik a gyári kontaktkezelő és/vagy a hívásindító alkalmazásba épített? Mindegy, ha fizetős.
2019. febr. 18. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmit nem igazán fogsz találni, mivel ahhoz a rendszerbe épített programnak kéne lennie, ami meg valószínűleg csak az Apple kezei közül kerülhetne ki. De, ilyen Apple app nincs. Android-on is csak így lehet megoldani a hívás rögzítését, nincs beépített hívásrögzítő max akkor, ha egyes gyártók az egyénre szabott felületükbe beletesznek ilyen lehetőséget. Attól függetlenül az sem az android része, ha szigorúan nézzük, ahogy a felület sem az tulajdonképpen.
2019. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, bocsi ha nem voltam tiszta, nem konkrétan androidban van ilyenem, hanem MIUI 10.2-ben android 8 alatt. Amikor telefonálok alapból van egy hívás rögzítése gomb, meg egyéb hasznos funkciók, mint például gyors jegyzet


Amikor a kínai copy jobban sikerül :DDD

2019. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem copy az, inkább a gyártó felületének része. Adnám, ha a Samu is kiadna a Pie-ra hamarosan érkező februári biztonsági csomagban valami ilyesmit, ami nálad van #8. Jó pár dolognak örülnék még, de kezdetnek ez is megtenné.
2019. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!