Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem találok egy San Andreas...

Nem találok egy San Andreas modot, valaki esetleg ismeri?

Figyelt kérdés
Naszóval kb. két éve nagyon rám jött a nosztalgia hangulat és felraktam a gépemre a San Andreas-t, természetesen különféle modokkal. Az egyik ilyen mod egy gyorsító mod volt, amelyben CJ sebességét tudtam változtatni. Ehhez az (F)2+B (vagy V) Illetve (F)3+B (vagy V) kombinációt kellett leütni. CJ így gyorsabban mozgott, viszont az animációi nem változtak, annak ellenére hogy egy autó sebességével haladt, ugyanolyan sebességgel mozgott, mint máskor. Ezzel a moddal egy olyan YouTube videóban találkoztam, ahol ezzel a moddal egyetemben egy AirBreak modot i bemutattak, azonban 3 óra keresés után sem találtam rá arra a videóra. Arra még emlékszem, hogy a modokat MediaFire-ről szedtem le, viszont ahogy a videót, így ezt a MediaFire linket sem találom. Ha valaki bármilyen módon közelebb tudna juttatni akár a videóhoz, akár magához a konkrét modhoz, nagyon megköszönném!

2019. jan. 8. 22:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!