Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leo-kun animátor által használ...

Leo-kun animátor által használt animáló programnak mi a neve?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 19:19
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Tőle kérdezd....leginkább!
2019. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem (többször is) de nem nagyon akart válaszolni:(
2019. jan. 9. 19:28
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Akkor meg hagyd, én is hagyom:)
2019. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Softwares : MS Word to draw the high quality animations PowerPoint to Edit my videos"
2019. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
Félretéve, hogy a Mester mit használ, melyik animációs programban jelentett neked problémát ezeknek a létrehozása? Gyanítom, hogy ez a gondolat rejtőzik a kérdés mögött: "Ha a mozgás ilyen primitív, akkor bizonyára a program is olyan egyszerű, hogy még én is meg tudnám tanulni." Ebben akár lehet is valami, meg hagyománya is van nálunk (ld. az Egy akatsukis élete sorozat), csak általában felér egy fogadalommal, amelyben vállalod, hogy egy kis tanulás elkerülése kedvéért aránytalanul nagy munkát ölsz a garantáltan béna eredmény elérésébe. Lelked rajta, de a magánvéleményem, hogy egy használható programmal ha nem is egyszerűbb, de sokkal gyorsabb és kényelmesebb. Csak az a fránya tanulás...
2019. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!