Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni ingyen...

Honnan tudom letölteni ingyen az Adobe After Effects-et?

Figyelt kérdés
Amúgy a "greensceen"-t lehet alkalmazni zöld háttér nélküli is, ahol több szín van, vagy csak kifejezetten egy színre használható?
2010. jún. 29. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

*****


nem tudom, hogy működik-e, nem probáltam.


a 2. kérdésedre a válaszod: annak az a lényege, hogy egy színt lehet vele eltűntetni (kikulcsolni), de ennek nem muszáj neonzöldnek lennie, lehet akár lila vagy rózsaszín is. azt te állítod be, hogy melyik színt kulcsolja ki. csak vigyázni kell, mert ha olyan színt használsz, ami a természetben is előfordul vagy pl ott van a ruhádon, akkor azt is eltűnteti. ezért szokták azt a jellegzetes neonzöld színt vagy a kéket használni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm!


Még egy kérdés ezzel kapcsolatban:

Ha a szobám barack színű, és pl rajtam nincs barack színű akkor berakhatok mögém bármilyen hátteret vagy videót?

2010. júl. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!