Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox one-ra hogyan tudok...

Xbox one-ra hogyan tudok letölteni Gta 5-ös modokat?

Figyelt kérdés
Láttam videókban, hogy gépen letöltik a modot, és feltöltik egy pendrive-ra, és hogyan tovább, ha bedugom az Xbox-ba?

2019. jan. 12. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Xbox Oneon nincs kalózkodás vagyis nem tudsz belerakni semmit kívülről.
2019. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Videókba láttam, hogy XBOX One-ra is kompatibilisek a modok, akkor ez most, hogy van?
2019. jan. 14. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi szinten foglalkozom Xboxal és semmi ilyesmiről nem tudok. Az egyetlen lehetőség amit szoktak használni, hogy vannak olyan USB és kontroller átalakítók amik átverik a rendszert és csatlakoztathatsz bármilyen irányítót a gépre amiket tetszés szerint beállíthatsz pl hogy ne ugráljon szét a célkereszt lövés közben. De ezek sem telepített programok hanem megépített fizikailag kapható eszközök amik a bemenő jelet átalakítják. Külső programot tenni a gépre (ami nincs rajta az xbox piactéren) nem lehet.
2019. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah, ezt nem tudtam, azért köszi a válszokat!!!
2019. jan. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!