Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows tanácsok?

Windows tanácsok?

Figyelt kérdés

Most akarnám újra telepíteni a laptopon és nem tudom melyik win lenne a legjobb

Most win7 64bit van rajta

Melyik lenne a legjobb főleg játékra és egyéb használatra

Win7

Win8.1

Win10


2019. jan. 15. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Én azt mondom maradj a Win7 -nél.

És ott is óvatosan frissíts!!!

A MircoSoft elmúlt évben vicc amit csinált.

Windows 10 instabill, Win8 meg hát a 10 elődje mint a 7 -nek a Vista...

A legstabilabb rendszernek talán a Windows 7 tekinthető.

2019. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megjelenés óta W10 en vagyok, nem rémlik egyetlen fagyás, vagy instabilitás sem - habár a frissítések késleltetését azonnal bekapcsoltam, a híres problémák teljesen elkerültek, cserébe 2-3 hónappal később jutott el hozzám minden frissítés. W7 idén lesz 9 éves, öreg, már csak néhány évig támogatott, játékok jobban futottak W10 alatt mindig, az egyetlen ellenérv amit fel tudnék hozni a felülete, de ez meg szubjektív.

És csak hogy értsd mit értek stabil alatt, rendszerint 13-14 napig megy a gép folyamatosan, többnyire teljesen leterhelve és így sem volt semmi gondom(hardveresen túl, de az nyilván más kérdés).

2019. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CspCsj ***** válasza:

Mivel játékra akarnád használni, így gondolom nem túl régi processzor, videokártya és legalább 4GB memória van.


Azt ajánlom próbáld ki a Win10-et és ha nem válna be, akkor bármikor visszatérhetsz a Win7-hez.


[link]

2019. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:
Windows7,vagy Windows 8.1.Win10 felejtős.Nem teljesen kiforrott rendszer.
2019. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És sajnos nem is lesz... :-(

A Windows 10 -el azt az ütemet akarták felvenni az MS -nél amit a Linux rendszerek használnak.

Hogy fél évente kijön egy új kiadás, benne javítások, újítások.

Viszont Windows -nál, nincs kimondottan LTS verzió, vagy is csak "üzleti" Enterprise LTSC kiadásba.

Így mikor kijön egy új rendszer, a felhasználók azt megkapják az új hibákkal együtt, így teszteli a Home és Pro verzióval rendelkezőkön a Windows újításait.

2019. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja'h és már vannak olyan infók, hogy a megnevezést is átveszi az Ubuntu és származékainak stílusára.

Azt még nem tudni, hogy "Windows" vagy valami újat kap majd.

Tehát pl. a legutóbbi kiadás: "Windows 10 (version 1809)"

Ebből pletykák szerint 2020 -ba: Windows 20 lesz, és az első update: Windows 20.1 lesz, és így fog növekedni...

2019. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem a win10 egy nagy bukás.
2019. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látszik rajta, hogy akik a korábbi rendszereket (Win7 -ig) fejlesztését vezették, végleg kiszálltak a cég irányításából és mára nyugdíjba vonultak.

Akik pedig most irányítják fejlesztést, inkább csak egy jól fizető melóként tekintenek rá.

2019. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!